Komody

Do bogatego asortymentu mebli wykonywanych na wymiar możemy również zaliczyć komody, które są idealnymi meblami w sypialni, przedpokoju, salonie. Każdy z dostępnych modeli może zostać wykonany z płyt występujących w 90 kolorach i mieć różne rozmiary. Komandor wytwarza komody z płyt o grubości 28 mm, dzięki czemu meble te są trwałe oraz stabilne. Klienci dodatkowo mogą wybierać z szerokiej gamy uchwytów, prowadnic do szuflad oraz nóżek. Wszystko to, aby stworzyć idealny meble odpowiadający ich gustom.

 


Komoda to meble dostępny w kilku wariantach. Może być złożony z samych szuflad lub otwieranych i przesuwnych drzwiczek. Jak najbardziej jest możliwe zastosowanie powyższych opcji w jednym meblu. Z racji tego, że komoda jest często otwierana warto dobrać prowadnice, które zapewnią bezawaryjne działanie szuflad. Proponujemy zatem prowadnice z niepełnym lub też pełnym wysuwem z hamulcem zapewniający ciche domknięcie szuflady. Przy odpowiednim zestawieniu komody z szafą możemy stworzyć we wnętrzu ciekawy klimat.
 

Sprawdź naszą ofertę na komody i inne meble na wymiar w miastach: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków

  • Przy zastosowaniu różnorodnych wypełnień we frontach mebla, urozmaicenie ich poprzez użycie materiałów o ciekawych fakturach, usłojeniu lub kolorze, możemy sprawić, że komoda stanie się swojego rodzaju dziełem sztuki meblarskiej.
  • Szkło we frontach komody sprawia, że staje się ona lekka i jest wyjątkowym akcentem w pomieszczeniu. W tym przypadku możemy użyć bezbarwnego lub kolorowego szkła, ale także piaskowanego lub z motywem graficznym.
  • Obecnie popularne są niskie meble modułowe jak np. komody, które można ustawiać w różnych wariantach. Przy odpowiednim przemyśleniu i doborze faktur oraz kolorów mamy szansę na stworzenie ciekawego mebla, który podkreśli charakter wnętrza.
  • Szklane materiały zastosowane w meblu wywołują wrażenie głębi oraz magii. Kolor i światło odbijające się od mebla mogą sprawić, że będzie on całkiem inaczej wyglądał. Dodatkowo dobór uchwytów i ozdób może zmienić nasze spojrzenie na tego typu mebel.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.